U7

 

Onze U7 traint op dinsdag  en donderdag van 18 tot 19 uur.

Wedstrijden:

za 13-01-2018 09:15 Fc Dynamo Klein-Gent Beervelde Niv.1 – K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 20-01-2018 11:30 K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 – K.V.V.E. Massemen B Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 27-01-2018 09:30 F.C. Destelbergen B Niv.1 – K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 03-02-2018 10:00 Kvv Laarne-Kalken Niv.1 – K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 17-02-2018 11:30 K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 – S.V. Zaffelare B Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 24-02-2018 11:00 F.C.S.K.V. Overmere Niv.1 – K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 03-03-2018 11:30 K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 – K.F.C. Eendr. Zele Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 10-03-2018 11:30 K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 – Fc Dynamo Klein-Gent Beervelde Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 17-03-2018 10:00 K.V.V.E. Massemen B Niv.1 – K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 24-03-2018 11:30 K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 – F.C. Destelbergen B Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 07-04-2018 11:30 K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 – Kvv Laarne-Kalken Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 14-04-2018 09:30 S.V. Zaffelare B Niv.1 – K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 21-04-2018 11:30 K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 – F.C.S.K.V. Overmere Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 28-04-2018 10:00 K.F.C. Eendr. Zele Niv.1 – K.F.C. Hoger Op Kalken C Niv.1 2-GEW.U7-reeks AH niv.1
za 13-01-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 – K.F.C. Vigor Wuitens Hamme B Niv.3 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 20-01-2018 09:00 F.C. Tenstar Melle A Niv.3 – K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 27-01-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 – K.S.C. Lokeren O.Vl. B Niv.3 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 03-02-2018 14:00 K.V.V. Zelzate A Niv.3 – K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 17-02-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 – K.S.C. Exc. Mariakerke A Niv.3 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
zo 25-02-2018 11:30 S.K. Lokeren Doorslaar A Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
zo 11-03-2018 10:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme B Niv.3 – K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 17-03-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 – F.C. Tenstar Melle A Niv.3 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 24-03-2018 09:30 K.S.C. Lokeren O.Vl. B Niv.3 – K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 07-04-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 – K.V.V. Zelzate A Niv.3 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 14-04-2018 09:30 K.S.C. Exc. Mariakerke A Niv.3 – K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 21-04-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken A Niv.2 – S.K. Lokeren Doorslaar A Niv.2 2-GEW.U7-reeks C niv.3/2
za 13-01-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 – Fc Lebbeke C Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 20-01-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 – Eendracht Buggenhout A Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 27-01-2018 09:45 S.K. Grembergen Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 03-02-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 – K.F.C. Heikant Zele Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 17-02-2018 09:30 Jong Sg Dendermonde A Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 24-02-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 – Rangers Opdorp A Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 03-03-2018 12:30 S.K. Berlare Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 10-03-2018 11:15 Fc Lebbeke C Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 17-03-2018 10:00 Eendracht Buggenhout A Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 24-03-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 – S.K. Grembergen Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
zo 08-04-2018 10:00 K.F.C. Heikant Zele Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 14-04-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 – Jong Sg Dendermonde A Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 21-04-2018 09:30 Rangers Opdorp A Niv.2 – K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2
za 28-04-2018 10:30 K.F.C. Hoger Op Kalken B Niv.2 – S.K. Berlare Niv.2 2-GEW.U7-reeks P niv.2

Indien uw kind niet aanwezig kan zijn of indien u rechtstreeks naar de uitmatchen of tornooien gaat, gelieve een seintje te geven:

  • Lorenzo Bonne: gsm 0492/66.62.20
  • Pieter De Landtsheer: gsm 0496/10.89.86
  • Lars Bogaert: gsm 0476/80.51.08

Ondersteunende trainers: Emile Vandekerckhove  en Davor Baes

Kasticketten Eurospar Kalken kan u deponeren in de doos in de kantine. Hoe meer kasticketten, hoe meer sponsoring voor onze club! Dank.